درباره آکادمی مهندسی شیمی

ما در آکادمی مهندسی شیمی به داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، دکتری و داوطلبان استخدامی های مهندسی شیمی کمک میکنیم تا با صرف کمترین زمان و انرژی به هدفتان (دانشگاه های سراسری روزانه برتر مخصوصا شهر تهران) و در نتیجه جایگاه اجتماعی بالا در نزد خانواده، جامعه و موقعیت های شغلی عالی برسید.

 

مطمئنم تایید می کنید که مهم ترین چالش دانشجویان کنکوری برای رسیدن به هدف مذکور حجم بسیار زیاد منابع، عدم شناخت درست مسیر و ترس از شکست خوردن است.

هدف آکادمی مهندسی شیمی هموار کردن مسیر کنکور کارشناسی ارشد برای دانشجویانی است که به تنهایی نمیتونن این  مسیرو طی کنند و به کلاس های تخصصی ،آموزش های تخصصی کارشناسی ارشد ،مشاوره دقیق و اصولی دسترسی ندارند.

امید اصغری در آکادمی مهندسی شیمی به شما کاربران محترم کمک می کند تا با هر پایه تحصیلی ، با هر وضعیت مالی ، هر شرایط زمانی و مکانی به دانشگاه های سراسری روزانه برتر برسید.

کار ما د راکادمی مهندسی شیمی، افزایش درصدهای شما،افزایش هدف مندی و شناساندن مسیر درست به شما است.

امید اصغری به عنوان رتبه 8 کنکور ارشد و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه ایران میتواند این مسیر را هر چه بهتر به شما نشان دهد.

بنابراین اگر دانشجوی کنکوری هستید و رشد و ارتقای خود در زمینه مهندسی شیمی اهمیت می دهید روی کمک آکادمی مهندسی شیمی حساب باز کنید.

داستان موفقیت امید اصغری

ایشان با تلاش های زیاد برای مقطع لیسانس به دانشگاه تهران(دانشکده مهندسی شیمی)  راه یافتند و پس از گذشت 3 سال از این مقطع تصمیم قطعی گرفتند که در حوزه کاری خود به بهترین و متخصص ترین فرد ممکن تبدیل شوند.

زمان شروع برای آزمون کارشناسی ارشد اصلا شرایط خوبی نداشتند و از اواخر تابستان سال 94 شروع کرده بودند. خیلی کند پیش میرفتند و در منابع مختلف و حجم زیاد آنها غرق شده بودند.

حدود 4 ماه با این شرایط سپری کرده و بعدتر با رتبه 1 ارشد و دکتری سال 93 آشنا شده و آنجا بود که متوجه شدند کنکور این نیست که همه کتاب ها را خط به خط بخوانیم و در اخر امتحان دهیم.

 

 

روند مطالعه و تست زنی ایشان کاملا تغییر کرد و در مدت 3 ماه من توانستم همه درس ها را تمام کنند. اواخر اسفند وقتی به زمان جمع بندی رسیدند متوجه شدند که خیلی از مطالبی که 4 ماه ابتدایی خوانده بودند اضافی و بی مورد بوده است. در اینجا بسیاری از مطالب را حذف کرده  و حجم خلاصه نویسی هایشان به شدت کم کرند. در مدت 1.5 ماه تا کنکور حدود 10 آزمون آزمایشی برگزار کرده و توانستم حدود 15 بار کل درس هارا مرور کنند.

 

در آکادمی مهندسی شیمی با همین به شما دانشجویان گرامی آموزش میدهیم که چطور در سریع ترین زمان ممکن دروس را مطالعه کرده و طبق همین متد تست زنی، خلاصه نویسی، مرور و جمع بندی هایتان را انجام دهید.

 

ارزش های ما در آکادمی مهندسی شیمی:

  • رضایت مشتری مهمترین دارایی ما است
  • یادگیری برای ما هیچ مرزی ندارد
  • خلاقیت جوهره اصلی کارهایمان است
  • ما به گفته هایمان متعهد هستیم
  • ما با استفاده از تجربیات خود الگوهای موثر را ارائه میدهیم.
  • همواره پذیرای تغییر هستیم.