درباره ما

درباره آکادمی مهندسی شیمی|داستان موفقیت امید اصغری بنیان گذار آکادمی مهندسی شیمی

امید اصغری بنیان گذار آکادمی مهندسی شیمی

امید اصغری بنیان گذار آکادمی مهندسی شیمی| آموزش در دسترس همگان

با سلام

امید اصغری مدیر آکادمی مهندسی شیمی هستم. فارغ التحصیل دانشکده فنی مهندسی شیمی از دانشگاه تهران و رتبه 8 کارشناسی ارشد کنکور 95.

من در آکادمی مهندسی شیمی به داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی کمک میکنم تا با صرف کمترین زمان و انرژی به هدفشان (دانشگاه های سراسری روزانه برتر مخصوصا شهر تهران) و در نتیجه جایگاه اجتماعی بالا در نزد خانواده، جامعه و موقعیت های شغلی عالی برسند.

 

مطمئنم تایید می کنید که مهم ترین چالش دانشجویان کنکوری برای رسیدن به هدف مذکور حجم بسیار زیاد منابع، عدم شناخت درست مسیر و ترس از شکست خوردن است.

هدف آکادمی مهندسی شیمی هموار کردن مسیر کنکور کارشناسی ارشد برای دانشجویانی است که به تنهایی نمیتونن این  مسیرو طی کنند و به کلاس های تخصصی ،آموزش های تخصصی کارشناسی ارشد ،مشاوره دقیق و اصولی دسترسی ندارند.

امید اصغری در آکادمی مهندسی شیمی به شما کاربران محترم کمک می کند تا با هر پایه تحصیلی ، با هر وضعیت مالی ، هر شرایط زمانی و مکانی به دانشگاه های سراسری روزانه برتر برسید.

کار من انگیزه دادن، افزایش درصدهای شما،افزایش هدف مندی و شناساندن مسیر درست است.

من به عنوان رتبه 8 کنکور ارشد و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه ایران میتوانم این مسیر را هر چه بهتر به شما نشان دهم.

بنابراین اگر دانشجوی کنکوری هستید و رشد و ارتقای خود در زمینه مهندسی شیمی اهمیت می دهید روی کمک آکادمی مهندسی شیمی حساب باز کنید.

داستان موفقیت امید اصغری

من با تلاش های زیاد برای مقطع لیسانس به دانشگاه تهران و دانشکده مهندسی شیمی راه یافتم و پس از گذشت 3 سال از این مقطع تصمیم قطعی گرفتم که در حوزه کاری خودم به بهترین و متخصص ترین فرد ممکن تبدیل شوم.

زمان شروع برای آزمون کارشناسی ارشد اصلاشرایط خوبی نداشتم و از اواخر تابستان سال 94 شروع کرده بودم. اما خیلی کند پیش میرفتم و در منابع مختلف و حجم زیاد آنها غرق شده بودم.

حدود 4 ماه با این شرایط سپری کردم و بعد با رتبه 1 ارشد و دکتری سال 93 آشنا شدم و آنجا بودم که فهمیدم کنکور این نیست که همه کتاب هارا خط به خط بخوانیم و در اخر امتحان دهیم.

مطالعه خطی در کنکور منجر به شکست خواهد شد.

روند مطالعه و تست زنی من کاملا تغییر کرد و در مدت 3 ماه من توانستم همه درس هارا تمام کنم. یادم است که استادم درس مکانیک سیالات را در مدت حدود 2 ساعت به من آموزش داد!

اواخر اسفند وقتی به زمان جمع بندی رسیدم متوجه شدم که خیلی از مطالبی که 4 ماه ابتدایی خوانده بودم اضافی و بی مورد بوده است. در اینجا بسیاری از مطالب را حذف کردم  و حجم خلاصه نویسی هایم به شدت کم شد.

در مدت 1.5 ماه تا کنکور حدود 10 آزمون آزمایشی برگزار کردم و توانستم حدود 15 بار کل درس هارا مرور کنم.

من برای رتبه 1 تلاش میکردم اما برخلاف انتظار به رتبه 8 رسیدم!

ادامه تلاش ها و مسیر شغلی امید اصغری تا به امروز

من از سال سوم با شرکت در نمایشگاه ها، سمینارها و بازدید از کارخانجات مختلف متوجه شده بودم که به زمینه صنعت پلیمر و بیزنس در مواد و ماشین آلات صنعتی علاقه مند هستم.

به این خاطر پایان نامه کارشناسی خود را روی موضوع مستربچ های پلیمری کار کردم. و در تابستان همان سال برای پروژه ای مرتبط با این موضوع به عنوان کارآموز به پتروشیمی جم عسلویه عازم شدم.

در پتروشیمی جم موضوع پروژه تولید مستربچ سیاه برپایه پلی اتیلن بود و فعالیت من هم طبیعتا در واحد اکستروژن پلنت HDPE صورت گرفت.

این مسیر ادامه پیدا کرد و فعالیت من به صورت جدی در صنعت تزریق پلاستیک و مواد پلیمری ادامه پیدا کرد. در حوزه صنعت پلاستیک وبسایت “پلیمر انج” را راه اندازی کردم و توانستم در برخی  محصولات جای خود را باز کنم.

غیر ازفعالیت صنعتی به صورت همکاری در فروش، بنده به عنوان صاحب این مجموعه پروژه های بازاریابی دیجیتال شرکت های این صنعت را هدایت میکنم.در ادامه این مسیر کارافرینی با رشد تجربه تصمیم به تولید محصولی در حوزه کامپاند در واحد کارافرینی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی را داریم.که انشالا استارت خواهد خورد.

اما غیر از فعالیت های کاری و صنعتی، فعالیت آکادمیک من در مقطع کارشناسی ارشد درباره موضوع نانو کامپوزیت های فداشونده پلیمری است که از موضوعات بسیار مهم کشور در مسائل  نظامی کشور است.

 

هدف نهایی آکادمی مهندسی تربیت دانشجویان با مهارت های عالی ویژه بازار کار است.

 

آیا فعالیت های آکادمی مهندسی شیمی فقط به کنکور ختم می شود؟!

من از کسانی هستم که با مسائل تئوریک و کارهای صرفا آکادمیک موافق نیستم. هدف نهایی آکادمی مهندسی شیمی موفقیت شغلی و مالی افرادی است که از این مجموعه خدمات  گرفته اند.

قبولی در بهترین دانشگاه های کشور برای کمک به این امر بسیار موثر است اما همه چیز نیست. پس ما باید ادامه دهیم.

در آینده شاهد آموزش های تخصصی و صنعتی برای ورود به بازار کار خواهیم بود و سعی براین است که از خبره ترین افراد حوزه مهندسی شیمی دعوت شود تا تجربیات با همه به اشتراک گذاشته شود.

از دیگر فعالیت های آینده بحث کارآفرینی در حوزه صنایع شیمیایی خواهد بود. چرا که من معتقدم عمر استخدام به پایان رسیده و نباید اصلا به امید استخدام منتظر بود.

کارافرینی صرفا بحث های فنی نیست. دانشجویان باید مسائل شناخت بازار، بیزنس مدل ، مارکتینگ پلن و بازاریابی و فروش آشنا باشند. امروز ما باید بیشتر از گذشته ذهن باز و روشن داشته باشیم تا بتوانیم فرصت هارا بهتر ببینیم.

آموزش های ما در دانشگاه به صورت آکادمیک باید با دیگر مهارت هایمان ترکیب شده و در به هدف نهایی که موفقیت مالی و شغلی است برسیم.

ارزش های ما در آکادمی مهندسی شیمی:

  • رضایت مشتری مهمترین دارایی ما است
  • یادگیری برای ما هیچ مرزی ندارد
  • خلاقیت جوهره اصلی کارهایمان است
  • ما به گفته هایمان متعهد هستیم
  • ما با استفاده از تجربیات خود الگوهای موثر را ارائه میدهیم.
  • همواره پذیرای تغییر هستیم.
جلسه آموزش جامع مدل سازی فقط 9000تومان! هشتاد درصد تخفیف برای این درس! اموزش مدل سازی یکی از درس های اصلی دوره جامع ریاضیات است.
ما میخواهیم شما مطمئن شوید این دوره عالی است. پس این جلسه را با 80 درصد تخفیف به شما میدهیم تا درصورت رضایت بسته کامل را خریداری نمایید.
Thank You. We will contact you as soon as possible.
کوپن تخفیف 20 درصد
کوپن تخفیف دوره جامع انتقال جرم
چون بیش از یک دقیقه است که در این صفحه هستید و به انتقال جرم علاقه دارید!
ENTER YOUR E-MAIL
این کوپن فقط تا 48 ساعت اعتبار دارد!
عضویت در کانال تلگرام آکادمی مهندسی شیمی
جدید ترین آموزش های تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی،مشاوره های صوتی رایگان،آموزش های ترجمه تخصصی،زبان تخصصی،کسب و کار مهندسی شیمی و اطلاع از جدید ترین مطالب و پیشنهادات
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
فایل دانلودی به ایمیل شما ارسال میشود.ایمیل خود را بادقت وارد کنید
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
این فایل حداکثر تا مدت 5 دقیقه به ایمیل شما ارسال میشود. لطفا ایمیل خود را چک کنید.
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
این فایل حداکثر تا مدت 5 دقیقه به ایمیل شما ارسال میشود. لطفا ایمیل خود را چک کنید.
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
این فایل حداکثر تا مدت 5 دقیقه به ایمیل شما ارسال میشود. لطفا ایمیل خود را چک کنید.
فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید
این فایل حداکثر تا مدت 5 دقیقه به ایمیل شما ارسال میشود. لطفا ایمیل خود را چک کنید.